RSS
wtorek, 31 maja 2011
Sowa I
Więcej w środku.
sobota, 01 stycznia 2011
Rozdział 5
Na początek, bardzo Was przepraszam za tak długą nieobecność. Brak Weny, czasu i niestety również ochoty do pisania, uniemożliwił mi dalsze tworzenie. Jednak teraz znowu wszystko jest na swoim miejscu i myślę, że rozdziały będą pojawiały się znacznie częściej. Postaram się też nadrobić zaległości na Waszych blogach. A poza tym, chciałabym bardzo podziękować bezbronnej_przytulance, która jak zwykle zbetowała ten tekst, doprowadzając go do stanu używalności; a także Loli za przesłanie kilku naprawdę pięknych piosenek, które pomogły na nowo ożyć mojej Wenie; Lileen za gotowość pomocy przy pisaniu; ines (ona wie za co) oraz wszystkim, którzy wytrwali z tym opowiadaniem aż do dzisiaj, mimo długich przerw w dodawaniu nowych rozdziałów. Zapraszam do czytania i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
wtorek, 07 września 2010
Rozdział 4
Rozdział zbetowany przez niezastąpioną bezbronną_przytulankę. Dedykacja dla ines, lileen i necroganji. Zapraszam do czytania!
niedziela, 20 czerwca 2010
Rozdział 3
Rozdział dedykuję dwóm wspaniałym osobom, którym zawdzięczam naprawdę wiele. Jedną z nich jest oczywiście bezbronna_przytulanka, która zlikwidowała wszystkie byki w tym tekście, a pewnie było ich całkiem sporo. Druga to Claudianne. Jej zasług nie potrafię wyrazić słowami. Dała mi natchnienie do następnego rozdziału, doradziła, co można w nim zmienić, i co najważniejsze, zniosła moją głupotę przez blisko pół godziny i okazała się naprawdę cudowną osobą. Pozdrawiam też wszystkich komentujących i czytających. Każdy z was zasługuje na wyróżnienie, ale nie chcę żeby wstęp był dłuższy od rozdziału, więc po prostu zapraszam do czytania:)
poniedziałek, 07 czerwca 2010
Rozdział 2
Dziękuję wszystkim, którzy skomentowali mojego bloga: ines, necroganji, fenisel, lileen, kre_cha i oczywiście Magice, która wyznała mi brutalną prawdę i wytknęła kilka błędów:) To dzięki wam, drugi rozdział pojawił się tak szybko. Największe podziękowania przekazuję jednak najlepszej becie na świecie - bezbronnej_przytulance, która zgodziła się sprawdzić ten tekst i to dzięki niej wygląda, jak wygląda oraz mojej kochanej Claudianne, która ma niezwykły dar rozśmieszania mnie, nawet w najkrótszej wypowiedzi. To właśnie ona zmobilizowała mnie do napisania trzeciego rozdziału – jest już prawie gotowy! A teraz zapraszam do czytania i komentowania :P
niedziela, 06 czerwca 2010
Rozdział 1
Oddaję w wasze ręce pierwszy rozdział i liczę na szczere komentarze. Następna notka pojawi się już za kilka dni. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wam się spodoba. P.S. Pilnie poszukuję bety! Zainteresowanych proszę o kontakt na numer GG: 18744789
Wstęp
Witam Was na moim nowym blogu o tematyce: Hermiona Granger i Severus Snape.