RSS
niedziela, 06 lipca 2014
Rozdział 6
Szczerze mówiąc, sama nie mogę uwierzyć w to, że po tak długim czasie wgrywam nowy rozdział. Muszę jednak ostrzec, że choć jestem sporo starsza, a moja obsesja na punkcie Harry’ego Pottera z wiekiem, zamiast osłabnąć, jeszcze się pogłębiła (ku rozpaczy mojej rodziny i znajomych), niestety moje umiejętności pisarskie pozostały na tak samo miernym poziomie jak zawsze. xD Mimo to, wgrywam to, co napisałam, bo nie lubię zostawiać po sobie niedokończonych rzeczy. Wydaje mi się, że ten rozdział jest trochę poważniejszy niż poprzednie (a przynajmniej jego druga część, którą pisałam później niż pierwszą), ale nie mogę przecież cały czas pisać o Snapie, który maluje usta pudrem, prawda? :D Wątpię, żeby jeszcze ktokolwiek to czytał, jednak mimo wszystko, zapraszam do komentowania. Prawie bym zapomniała o najważniejszym: dedykacja dla Marcina, chociaż mu się nie należy, ale pewnie tylko on to przeczyta, więc niech się cieszy.
wtorek, 31 maja 2011
Sowa I
Więcej w środku.
sobota, 01 stycznia 2011
Rozdział 5
Na początek, bardzo Was przepraszam za tak długą nieobecność. Brak Weny, czasu i niestety również ochoty do pisania, uniemożliwił mi dalsze tworzenie. Jednak teraz znowu wszystko jest na swoim miejscu i myślę, że rozdziały będą pojawiały się znacznie częściej. Postaram się też nadrobić zaległości na Waszych blogach. A poza tym, chciałabym bardzo podziękować bezbronnej_przytulance, która jak zwykle zbetowała ten tekst, doprowadzając go do stanu używalności; a także Loli za przesłanie kilku naprawdę pięknych piosenek, które pomogły na nowo ożyć mojej Wenie; Lileen za gotowość pomocy przy pisaniu; ines (ona wie za co) oraz wszystkim, którzy wytrwali z tym opowiadaniem aż do dzisiaj, mimo długich przerw w dodawaniu nowych rozdziałów. Zapraszam do czytania i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
wtorek, 07 września 2010
Rozdział 4
Rozdział zbetowany przez niezastąpioną bezbronną_przytulankę. Dedykacja dla ines, lileen i necroganji. Zapraszam do czytania!
niedziela, 20 czerwca 2010
Rozdział 3
Rozdział dedykuję dwóm wspaniałym osobom, którym zawdzięczam naprawdę wiele. Jedną z nich jest oczywiście bezbronna_przytulanka, która zlikwidowała wszystkie byki w tym tekście, a pewnie było ich całkiem sporo. Druga to Claudianne. Jej zasług nie potrafię wyrazić słowami. Dała mi natchnienie do następnego rozdziału, doradziła, co można w nim zmienić, i co najważniejsze, zniosła moją głupotę przez blisko pół godziny i okazała się naprawdę cudowną osobą. Pozdrawiam też wszystkich komentujących i czytających. Każdy z was zasługuje na wyróżnienie, ale nie chcę żeby wstęp był dłuższy od rozdziału, więc po prostu zapraszam do czytania:)
poniedziałek, 07 czerwca 2010
Rozdział 2
Dziękuję wszystkim, którzy skomentowali mojego bloga: ines, necroganji, fenisel, lileen, kre_cha i oczywiście Magice, która wyznała mi brutalną prawdę i wytknęła kilka błędów:) To dzięki wam, drugi rozdział pojawił się tak szybko. Największe podziękowania przekazuję jednak najlepszej becie na świecie - bezbronnej_przytulance, która zgodziła się sprawdzić ten tekst i to dzięki niej wygląda, jak wygląda oraz mojej kochanej Claudianne, która ma niezwykły dar rozśmieszania mnie, nawet w najkrótszej wypowiedzi. To właśnie ona zmobilizowała mnie do napisania trzeciego rozdziału – jest już prawie gotowy! A teraz zapraszam do czytania i komentowania :P
niedziela, 06 czerwca 2010
Rozdział 1
Oddaję w wasze ręce pierwszy rozdział i liczę na szczere komentarze. Następna notka pojawi się już za kilka dni. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wam się spodoba. P.S. Pilnie poszukuję bety! Zainteresowanych proszę o kontakt na numer GG: 18744789
Wstęp
Witam Was na moim nowym blogu o tematyce: Hermiona Granger i Severus Snape.